حمید داودآبادی و روایت ماجرای «نامزد خوشگل من» در کتاب تازه‌اش

حمید داودآبادی از اتمام نگارش مجموعه خاطراتش از جنگ با عنوان «نامزد خوشگل من» و انتشار آن تا یک‌ماه آینده خبر داد.

حمید داودآبادی، نویسنده پیشکسوت ادبیات دفاع مقدس در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری فارس درباره تازه‌ترین اثر زیر چاپ خود، بیان داشت: در آینده از سوی مؤسسه سرلشکر احمد کاظمی مجموعه خاطراتم از جنگ را به چاپ خواهم رساند.

وی اضافه کردم: عنوان این کتاب را «نامزد خوشگل من» نامگذاری کردم که مضمون آن هم مجموعه خاطرات جنگ است به گونه‌ای دیگر  این کتاب، یک سری مجموعه خاطرات خاص از جنگ تحمیلی است که به زودی منتشر می‌شود.

داودآبادی با اشاره به این مطلب که کتاب «نامزد خوشگل من» به صورت داستان کوتاه به چاپ خواهد رسید، ادامه داد: بیشتر داستان‌های این کتاب به صورت طنزگونه بوده و یکماه آینده نیز به چاپ خواهد رسید.

بر اساس این گزارش، حمید داودآبادی 25 مهر سال 1344 در تهران متولد شد. وی رزمنده، جانباز، عکاس، خبرنگار، محقق و نویسنده دفاع مقدس است. داودآبادی مسئول صفحه «از معراج برگشتگان» نشریه «فرهنگ آفرینش» و سردبیر مجله تخصصی اسناد «پانزده خرداد» و سردبیر مجله دفاع مقدس «فکه» است.

از حمید داودآبادی، آثار بسیاری نظیر کتاب «دیدم که جانم می‌رود»، «تبسم های جبهه» و «از معراج برگشتگان» منتشر شده که مورد توجه بسیاری از مخاطبان قرار گرفته است.

- See more at: http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13931005000309#sthash.3mJPwEhk.dpuf