دور دوم مسابقه کتاب و زندگی با محوریت کتاب «خانواده»

  خانواده به سبک ساخت یک جلسه مطول مطوی در محضر مقام معظم رهبری

همزمان با سی و ششمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی کتاب خانواده به عنوان موضوع دومین مسابقه سراسری کتابخوانی «کتاب و زندگی» معرفی می شود


کتاب خانواده با نام «به سبک ساخت یک جلسه مطول مطوی در محضر مقام معظم رهبری» موضوع دومین مسابقه سراسری کتابخوانی «کتاب و زندگی» قرار گرفت و 22 بهمن ماه همزمان با سی و ششمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در مسیرهای راهپیمایی عرضه شده و پس از آن در تمام کتابفروشی‌ها و مراکز توزیع محصولات فرهنگی یا قیمت 4هزار تومان قابل تهیه است. کتاب «خانواده»، کتابی است 128 صفحه‌ای و مجموعه‌ای از بیانات رهبر معظم انقلاب، که ماحصل کار روی بیش از یکصد سخنرانی در جلسات خطبه‌خوانی عقد، نشست اندیشه‌های راهبردی با موضوع زن و خانواده، دیدار مداحان در سالروز میلاد حضرت فاطمه زهرا سلام علیها و جلسات با بانوان نخبه است. دیدگاه‌های منحصر به‌فرد حضرت آیت الله خامنه ای در نوع نگاه ایشان به زن و نقش وی در خانواده و ارایه دادن الگوی جامع خانواده اسلامی برای جوامع بشری در این کتاب باعث شده است تا مخاطب آن، فقط زوج‌های جوان نباشند و هرکس می‌خواهد خانواده‌ای تشکیل دهد، یا تشکیل داده و در ابتدای راه است، یا سال‌هاست که زندگی مشترک را شروع کرده و اکنون در فکر زندگی مشترک فرزندان است، مخاطب آن باشد. از ویژگی‌های این کتاب می‌توان نخست، به نوع نگاه اسلامی به زن و نقش او در خانواده و دوم ارایه دادن الگوی جامع خانواده اسلامی برای جوامع بشری اشاره کرد.

شیوه نامه شرکت در مسابقه
شما می‌توانید با مطالعه و پاسخ به سؤالات کتاب «خانواده»، با کسب 90 امتیاز از 100 امتیازِ ممکن در قرعه‌کشیِ مسابقه کتاب و زندگی شرکت کنید.

جوایز این دوره ازمسابقه:
سفر به عتبات عالیات، سفر به مشهد مقدس، سکه بهار آزادی و بیش از یک میلیارد ریال جوایز نقدی و غیرنقدی دیگر.

زمان:

22/11/93 به مدت سه ماه

روش‌های ثبت‌نام و پاسخ‌گویی به سوالات:
الف) از طریق پیامک:
ابتدا بر چسب (label) داخل کادر را خراشیده و کد ده‌رقمیِ شرکت در مسابقه را به‌همراه پاسخِ سؤالات و با توجه به الگویِ زیر به شماره 10001661 پیامک نمایید.
کدِ ده‌رقمی را نوشته، سپس ستاره (*)را وارد کرده در ادامه شماره آزمون مندرج در برگه سؤالات را بنویسید و مجدداً ستاره (*) را وارد نمایید، و در آخر پاسخِ سؤالات را به ترتیب و بدون فاصله مانند الگوی زیر ارسال نمایید.
1431241343*48*1023521032
تذکرات مهم:
تمام گزینه‌های صحیح می‌بایست پشت سر هم و بدونِ فاصله باشند.
شماره تلفنِ همراه و کد ده‌رقمی به عنوان شناسه شما در مسابقه محسوب می شود.

جهت تهیه ی کتب می‌توانید به آدرس زیر مراجعه فرمایید و یا با شماره زیر تماس حاصل فرمایید و کتاب را سفارش داده و با پیک رایگان درب منزل تحویل بگیرید.

آدرس : نجف آباد خیابان شریعتی جنب بنیاد فرهنگی امام خامنه ای فروشگاه کتاب شهر
09136875633 - 03142616068