طرح خرید و هدیه بسته‌های فرهنگی کتاب و اینترنت پرسرعت به مناسبت عید نوروز که به نفع آسایشگاه کودکان معلول اجرا می‌شود، تا پایان فروردین 95 تمدید شد.

به گزارش گروه دریافت خبر ایسنا، براساس تفاهم‌نامه انتشارات آرادمان با یک حامی فرهنگی و مجموعه ماهان‌ نت‌، در طرح «عشق و آینه»، بسته‌های کتاب در حوزه‌ی ادبیات و روان‌شناسی در دو سطح به‌همراه سرویس اینترنتی پرسرعت ماهان نت تهیه شده است که کل (صددرصد) وجه پرداختی بابت هر بسته، به‌شکل لوازم بهداشتی و اقلام غذایی، به یکی از آسایشگاه‌های کودکان معلول در شرق تهران اهداء خواهد شد.

*بسته‌ی «کاخ رؤیاها» به‌بهای 50 هزار تومان، حاوی دست‌کم 55 هزارتومان کتاب‌های مختلف به‌همراه سرویس 6 ماهه اینترنت پرسرعت ماهان نت

*بسته‌ی «نوبت ماهیگیری» به‌بهای 100 هزار تومان، حاوی دست‌کم 113 هزار تومان کتاب‌های مختلف به‌همراه سرویس 10 ماهه اینترنت پرسرعت ماهان نت

خریداران به‌همراه بسته‌ها کُدی دریافت می‌کنند که با ارسال آن به سامانه پیامکی و تلگرامی، از 6 تا 10 ماه اینترنت رایگان ماهان نت بهره‌مند می‌شوند. شهروندان غیر تهرانی و ساکنان نقاطی که تحت پوشش شرکت مخابرات در ارایه سرویس نیستند، آنتی ویروس اورجینال 3 ماهه برای موبایل و لپ تاپ دریافت خواهند کرد.

همچنین ارسال کتاب‌ها به نشانی‌های تهران، به‌صورت رایگان و خارج از تهران و نیز خارج از کشور، به‌شکل 50 درصد هزینه‌ پست سفارشی محاسبه خواهد شد.

این طرح تا پایان فروردین‌ماه برقرار خواهد بود.