وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در بازدید امروز خود از شهر آفتاب، گفت: انتخاب شهر آفتاب برای برگزاری نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران یکی از اقدامات ماندگار در جمهوری اسلامی ایران است.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، صبح امروز وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به همراه معاون امور فرهنگی خود از شهر آفتاب محل برگزاری بیست و نهمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران بازدید کرد.

علی جنتی با حضور در شهر آفتاب در جریان روند آماده‌سازی محل برگزاری بیست و نهمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران قرار گرفت. وی در این بازدید گفت: انتخاب شهر آفتاب برای برگزاری نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران یکی از اقدامات ماندگار در جمهوری اسلامی ایران است.

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی افزود: امیدوارم با پیش رفتن به سمت رونق اقتصادی بتوانیم دیگر نمایشگاه های بین المللی را نیز در شهر آفتاب برگزار کنیم.

بنابر این گزارش، سالن‌های ناشران عمومی، کودک و نوجوان، کمک آموزشی، خط یک مترو، سازه های اطلاع رسانی و ... از جمله بخش های مورد بازدید جنتی بود.

بیست و نهمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران از تاریخ ١٥ تا ٢٥ اردیبهشت ماه سال جاری در محل نمایشگاهی شهر آفتاب برگزار می‌شود.