مراسم رونمایی از کتاب «قصه‌های دهه شصت» شنبه ۲۳ مرداد با حضور هنرمندان در شهرکتاب فرشته برگزار می‌شود...

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی شهر کتاب فرشته، کتاب مجموعه داستان‌های برگزیده دوره نخست جایزه فرشته با عنوان «قصه‌های دهه شصت»، شنبه بیست و سوم مرداد با حضور هنرمندان در شهرکتاب فرشته رونمایی می‌شود.

مجموع آثار برگزیدگان دوره اول جایزه فرشته با عنوان «قصه‌های دهه شصت» که با مقدمه و طراحی جلد ابراهیم حقیقی منتشر شده و لیلی گلستان ویراستاری آن را بر عهده داشته است.

برنامه رونمایی از این کتاب، با حضور هنرمندانی چون حمید جبلی، فاطمه معتمدآریا، لیلی گلستان، مهتاب کرامتی، احمد پوری، کامبوزیا پرتوی، فرهاد توحیدی، پوریا عالمی، مهدی کرم‌پور و... برگزار خواهد شد.

کتاب «قصه های دهه شصت» در شمارگان هزار نسخه و به قیمت ۸ هزار تومان توسط انتشارات هرمس منتشر شده و عناوین داستان‌های آن عبارتند از:

داستان «سفر به ماه» نوشته محمدرضا امامی رتبه نخست را در این رقابت از آنِ خود کرد و داستان‌های «لبِ جیحون»/ مصطفی انصافی، «شرح متن»/ ساسان شیبانی‌نژاد، «به اندازه یک گردوی مظلوم»/ مجتبی فدایی، «تابوت خالی»/ فاطمه مهدوی پور، «لبخند بزن»/ الهام نظری، «محله کمونیست‌ها»/ امیررضا جلائیان، «کولی‌های خیابان ستارخان»/ فرشاد موسی‌زاده، «مرگ گنجشک‌ها در سه اپیزود»/ محسن کاکاوند و «گوجه ربی»/ مرتضی برزگر به ترتیب رتبه‌های دوم تا دهم را کسب کرده و آثار به چاپ رسیده در این مجموعه داستان هستند.

مراسم رونمایی از این کتاب روز شنبه ۲۳ مرداد از ساعت ۱۸:۳۰ در شهر کتاب فرشته واقع در میدان تجریش، خیابان شهید دربندی، نرسیده به چهارراه حسابی، پلاک ۳۲ برگزار می‌شود.