نامیرا به شمارگان 73 هزار نسخه رسید  

یک ماه پس از آغاز پویش کتابخوانی روشنا با محوریت رمان نامیرا، این کتاب در سومین نوبت چاپ خود به شمارگان هفتاد و سه هزار نسخه دست پیدا کرد.
 به گزارش خبرگزاری مهر، با گذشت حدود یک ماه از آغاز فروش رمان نامیرا در قالب پویش کتابخوانی روشنا، سومین چاپ از این رمان برای حضور در این رویداد با شمارگان 20 هزار جلد منتشر شد.نامیرا که به منظور حضور در رویش کتابخوانی روشنا با چاپ و طراحی تازه و با قیمت شش هزار تومان منتشر شده بود در مدت یکماه از آغاز این طرح با استقبال قابل توجهی از سوی مخاطبان همراه شده است.
این پویش کتابخوانی در یک ماه گذشته و در دو چاپ تا کنون 53 هزار نسخه از این کتاب را منتشر کرده است که با انتشار این چاپ تازه شمارگان انتشار آن در این پویش به 73 هزار نسخه رسید.
 انتشارات کتاب نیستان از سال 1388 و همزان با انتشار این رمان تاکنون 14 چاپ از آن را به فروش رسانده بود و در نمایشگاه بین‌المللی کتاب امسال نیز این رمان پرفروش‌ترین اثر این ناشر بود.
 نامیرا داستانی است تاریخی که در سال 61 هجری و همزان با واقعه عاشورا رخ می‌دهد و داستانی پرکشش درباره پیوستن به قافله حسینی و تردید اهل کوفه در آن را روایت می‌کند.
صادق کرمیار برای این رمان در سال 1389 در جایزه ادبی جلال‌آل‌احمد عنوان شایسته تقدیر را به دست آورد. پویش کتابخوانی روشنا که نسخه تازه این کتاب را در سراسر کشور و از طریق شش موسسه پخش و نشر کتاب در معرض مخاطبان قرار داده است از خریداران این کتاب خواسته است تا با وارد کرد کد 10 رقمی که همراه خرید کتاب در اختیار آنها قرار می‌گیرد در سامانه اینترنتی روشنا در قرعه کشی هفتاد سفر به عتبات عالیات شرکت کنند.