خبر دیگر از نمایشگاه کتاب تهران اینکه، مشاور منابع و امورانسانی معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از تمدید دریافت کارت بن  فیزیکی خرید کتاب دانشجویی تا ۱۴ اردیبهشت ماه خبر داده است.

نیکنام حسین پور با اشاره به هماهنگی‌های صورت گرفته با بانک شهر جهت تمدید دریافت بن کارت فیزیکی دانشجویان گفت: دانشجویان و طلاب تا تاریخ ۱۴ اردیبهشت ماه فرصت دارند تا بن کارت‌های فیزیکی خود را دریافت کنند.

مشاور منابع و امورانسانی معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی تاکید کرد: این آخرین فرصت دانشجویان برای دریافت بن کارت‌هاست و این تاریخ دیگر تمدید نخواهد شد.

حسین پور با تاکید بر عدم خرید و فروش بن کارت‌های خرید کتاب عنوان کرد: با تشکیل کارگروه نظارت مالی در بیست و نهمین نمایشگاه کتاب تهران، تمامی تراکنش‌ها در ایام نمایشگاه کنترل می‌شود. همچنین مشاهده هرگونه خرید و فروش  بن کتاب دانشجویی از طریق دانشگاه‌ها و وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی قابلیت پیگرد قانونی دارد.

بیست و نهمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران با شعار «فردا برای برای خواندن دیر است...» از ۱۵ تا ۲۵ اردیبهشت در مجموعه نمایشگاهی شهر آفتاب برگزار می‌شود. مجموعه شهر آفتاب در اتوبان خلیج فارس، روبه روی حرم مطهر امام خمینی (ره) قرار دارد.